“5 gwiazdek to za mało dla tego szalonego człowieka. Mój ślub zaczął się pechowo od nieprzerwanej ściany deszczu od samego rana aż do wejścia do kościoła. Każda panna młoda wie jak koszmarny dla niej jest taki widok i wizja sukni ślubnej w kanonadzie deszczu. Wojtek od wejścia żartami i śmiechem rozładowywał napięcie, aż całkowicie zapomniałam o pogodzie za oknem. Szalony fotograf na szalonym weselu- nie ma drugiego takiego, który wskoczy na dach albo da się podeptać tłumowi dla pięknego artystycznego zdjęcia. Sesje poślubne? Co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz i ile chcesz Wojtek zrobi dla was absolutnie WSZYSTKO. Jeśli szukacie fotografa z pasją, z żartem, ogromnym talentem, poświęceniem i przy okazji chcecie mieć nowego przyjaciela na całe życie to właśnie weszliscie na dobry profil,aby go znaleźć!!! Wojtek kochamy Cię dzięki !”

Monika Liberacka

“Najlepszy fotograf, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości Wspaniałe zdjęcia, głowa pełna pomysłów, miła i sympatyczna atmosfera podczas sesji - przez cały ten czas utwierdzaliśmy się tylko w przekonaniu, że nasz wybór był strzałem w dziesiątkę Każdy, kto ogląda nasze zdjęcia jest zachwycony ich klimatem, kolorami, uchwyconymi na nich momentami. My też jesteśmy bardzo zadowoleni i nie spodziewaliśmy się, że nasze zdjęcia mogą być AŻ TAK dobre Dziękujemy za wszystko i polecamy z całego serca!!”

Magdalena Ciesielczyk

“po obejrzeniu "miliona" zdjęć na necie zdecydowaliśmy się wybrać Wojtka jako naszego fotografa na ślub zakochaliśmy się w jego zdjęciach każde zdjęcie jest wyjątkowe, ma to "coś" no i był to strzał w dziesiątkę (ba! w milion!), dobra intuicja, przeczucie, po prostu "coś" pierwsze spotkanie - świetny, przemiły człowiek sesja narzeczeńska - ukazała nas w obiektywie Wojtka przepiękne zdjęcia utwierdziły nas w tym że dokonaliśmy słusznego wyboru a to miał być dopiero początek w końcu nadszedł TEN dzień - i zaraz, dnia następnego ukazało się ok. 40 zdjęć z przygotowań, ślubu i wesela - WOW! byłam (i nadal jestem!) zachwycona, nie mogliśmy się napatrzeć na te zdjęcia, wszystkie piękne, fajne, świetne, każde ma swoją "historię", każde wyjątkowe, wybrane spośród WIELU do tego osoba która robi te zdjęcia - przesympatyczny człowiek miły, zabawny, towarzyski, ktoś z kim można pogadać i się pośmiać idealny w TYM ważnym i stresującym dniu niedługo później sesja poślubna, plenerowa parę godzin, parę miejsc i mamy MAGICZNE zdjęcia przedzieraliśmy się przez różne krzaczory, góry i doliny ale za Wojtkiem warto było iść co zresztą widać na zdjęciach wybór Wojtka na naszego ślubnego fotografa był najlepszym wyborem polecam z całego serca wszystkim przyszłym Parom Młodym będziecie zachwyceni ”

Katarzyna Szyłko

“Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz pomysłowość, to tylko jedne z licznych cech charakteryzujących Marte i Wojtka. Marta jest mistrzynią w wykonywaniu zaproszeń, księgi gości oraz albumów. Nie możemy wyjść z podziwu, jak wszystko idealnie ze sobą współgra. Dbałość o najmniejsze detale, bezproblemowa współpraca i wiele cennych rad, pomogły nam zaoszczędzić wiele niepotrzebnego stresu. Wojtek to nie tylko profesjonalny fotograf z niesamowitą intuicją, to także doradca w zakresie makijażu, ubioru oraz instruktor „co i kiedy” należy robić w kościele podczas ślubu. Zdjęcia są przepiękne, odzwierciedlają tak wiele emocji, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Różnorodność i ilość zdjęć jest powalająca. Z czystym sumieniem polecamy każdemu ! Dziękujemy jeszcze raz …Magda i Łukasz”

Magdalena Wysocka Kmoch

“Najlepszy na świecie fotograf, punktualny, otwarty na propozycje i zmiany. Zdjęcia przepiękne, na pewno wiele razy będziemy je oglądać Jeszcze raz dziękujemy Wojtkowi i Marcie za wspaniałe wspomnienia z naszego ślubu ”

Justyna Falkenberg

“My dajemy nie pięć gwiazdek, a 72 razy TAK!. Każda pojedyncza osoba z naszych gości, oraz my sami byliśmy zachwyceni!. Dziękujemy za zaangażowanie, energię, dyskretne rady w kościele, za cierpliwość przy "połamanym sercu". Wojtek jest najwyższej klasy fotografem, który wkłada całe serce w to co robi i dzięki temu wychodzą takie cuda. FOTOGRAF Z POWOŁANIA! Nie mamy wprawdzie wszystkich zdjęć z wesela i nie mieliśmy jeszcze sesji poślubnej, ale już teraz wiemy że gorąco będziemy go polecać i jesteśmy mu bardzo wdzięczni, a zdjęcia z sesji poślubnej będą mówić same za siebie . W przyszłości na pewno się jeszcze spotkamy nie raz ”

Natalia Kwolek